Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Geografijos testai

Geografijos testai (11 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Didieji geografiniai atradimai (3)

  20 klausimų testas apie didžiuosius geografijos atradimus. Teisingi atsakymai.
  Geografija, testas(3 puslapiai)
  2006-04-19
 • Europa (6)

  20 klausimų geografijos testas. Atsakymai. Valstybėms priskirkite tinkančius apibūdinimus. Valstybė, kurios kuro ir energetikos pramonė yra sukurta skalūnų pagrindu. Kuriose valstybėse gyvena šios tautinės mažumos? Didžiausia Europoje potvynių elektrinė pastatyta. Koks reiškinys susijęs su požeminių tuštumų susidarymu? Pažymėkite grupę šalių, kuriose daugiausia tikinčiųjų yra katalikai. Geografiniam tipui priskirkite augalijos tipą. Viduržemio jūros baseino upės yra. Kas yra aglomeracija? Kur yra Sitės sala? Koks yra didžiausias Europos pusiasalis? "Ugnies ir ledo sala"? Kas yra Slovėnijos sostinė? Kokiai valstybei priklauso Gibraltaras? Kokiame mieste pastatytas Karolio tiltas? Koks yra aukščiausias Europos kalnas. Ilgiausia Europos upė. Upė tekanti per Londoną? Didžiausias Europos ežeras? Ekonomiškai stipriausias Baltijos šalis?
  Geografija, testas(4 puslapiai)
  2010-08-24
 • Gamtinė geografija

  Geografijos testas. 40 klausimų su atsakymais.
  Geografija, testas(7 puslapiai)
  2011-01-05
 • Geografija (2)

  Geografijos klausimai ir atsakymai. 20 klausimų su atsakymais. 1. Išvardinti eras. 2. Koks periodas yra naujausias? ... 19. Kas dabar formuoja Lietuvos paviršių? 20. Kas yra durpynas?
  Geografija, testas(2 puslapiai)
  2006-03-28
 • Geografija (3)

  20 klausimų geografijos testas. Atsakymai.
  Geografija, testas(4 puslapiai)
  2006-05-18
 • Geografija (4)

  30 klausimų geografijos testas su teisingais atsakymais.
  Geografija, testas(2 puslapiai)
  2006-05-30
 • Geografija (9)

  Testas. 15 klausimų su atsakymais. Žemė – gyvybės planeta.
  Geografija, testas(2 puslapiai)
  2008-06-12
 • Geografiniai atradimai (3)

  A šaltinis. B šaltinis. C šaltinis. D šaltinis. E šaltinis. F šaltinis. G šaltinis. J šaltinis. Klausimai. Kas buvo atrasta A šaltinyje aprašomos kelionės metu? Kada ji įvyko? Kas šaltinyje A vadinamas komandoru? Kokia šio žmogaus tautybė? Dėl kokių priežasčių atsirado būtinybė atrasti jūrų kelią į Indiją? Kaip vadinamas laivas pavaizduotas šaltinyje B? Apibūdinkite jį. Apie kokį atradimą kalbama šaltinyje C? Kada jis įvyko? Kuo siejasi šaltiniai C ir D? Keliais laivais (jų pavadinimai) išplaukė K. Kolumbas ir kas ir kaip parėmė šia kelionę? Koks buvo K. Kolumbo kelionės tikslas? Ar jis jį pasiekė? Kiek kartų Kolumbas plaukė į Amerika? Kas per šiuos plaukimus dar buvo atrasta? Kaip pats Kolumbas pavadino atrastą žemyną ir kodėl vėliau šis žemynas pavadintas "Amerika"? Kuo siejasi E ir J šaltiniai? Kas ir ką įrodė J šaltinyje pavaizduotos kelionės metu? Kada ji vyko? Kuo ši kelionė minima šaltiniuose E ir J skyrėsi nuo kitų dviejų? Nurodykite vieną esminį skirtumą. Kas pavaizduota šaltiniuose F ir G. Kam šie prietaisai buvo naudojami? Kokia šalis pradiniame didžiųjų geografinių atradimų etape dalyvavo aktyviausiai? Kodėl? Kokius dar žinote kitus geografinius atradimus? Kaip šie visi atradimai pakeitė ir Europą? Atsakymai.
  Geografija, testas(5 puslapiai)
  2011-01-17
 • Gyvenvietės

  20 klausimų testas su teisingais atsakymais.
  Geografija, testas(4 puslapiai)
  2007-06-18
 • Pasaulio ir Lietuvos gyventojai

  PowerPoint pristatymas. 20 klausimų geografijos testas su atsakymais. Kas lemia žmonių pasiskirstymą žemėje. Kas yra gyventojų tankumas? Kada ėmė itin sparčiai gausėti žmonių skaičius? Kada ėmė itin sparčiai gausėti žmonių skaičius? Kokiame žemyne gyventojų daugiausiai? Koks yra natūralusis gyventojų prieaugis Lietuvoje? Koks yra ekonomiškai silpnų šalių demografinės raidos modelis? Kokios lyties žmonių yra daugiau Lietuvoje? Ką rodo gyventojų amžiaus piramidė? Kokios piramidės būdingos ekonomiškai stiprioms šalis? Ką reiškia žodis depopuliacija? Kas nutiks ateityje, jei pradės mažėti vaikų skaičius? Kas yra vidutinė būsimojo gyvenimo trukmė? Kuri priežastis netinka savanoriškai migracijai? Ką vadiname "protų nutekėjimu"? Kiek yra migracijos rūšių? Ką vadiname repatriacija? Ką vadiname deportacija? Kur daugiausiai yra Lietuvių emigrantų? Kaip vadinami žmonės, kurie traukiasi iš nuniokotos aplinkos teritorijos, palikdami gyvenamąsias vietas ir žemes? Darbas iliustruotas paveikslėliais (11).
  Geografija, testas(31 skaidrė)
  2009-04-03
 • Šiaurės Europa (2)

  30 klausimų testas su atsakymais apie Šiaurės Europą.
  Geografija, testas(2 puslapiai)
  2007-07-27