Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Specialiosios praktikos ataskaita: VŠĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras (KTKIC)

Specialiosios praktikos ataskaita: VŠĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras (KTKIC)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Praktikos tikslas: Pagilinti teorines socialinės geografijos studijų žinias, įgyti praktinio darbo įgūdžių VŠĮ "Klaipėdos kultūros ir turizmo ir informacijos centras". Institucijos veikla ir struktūra. Institucijos veiklos pobūdis ir funkcijos. Svarbiausi partneriai ir klientai. Personalo socialinė struktūra. Institucijos veikla Lietuvos kontekste (teritorinis palyginimas su panašaus pobūdžio Lietuvos institucijomis). Vykdomi, įvykdyti ir numatomi projektai. Saugus darbas ir priešgaisrinė sauga, visuomeninė, meninė, kultūrinė veikla. Individualios užduoties pristatymas. Tyrime taikyti metodai. Individualaus tyrimo rezultatų analizė. Išvados. Pasiūlymai specialiajai praktikai. Priedai (2).

Ištrauka

Nuo 1998 metų, kai buvo išleistas pirmasis LR turizmo įstatymas, Lietuvoje buvo pradėtas kurti vieningas turistinės informacijos teikimo tinklas – turizmo informacijos centrai. Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras yra vienas iš daugelio tokių centrų Lietuvoje.
2002 m. lapkričio 8 d. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimu buvo įkurta Viešoji įstaiga Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras (sutrumpintai VĮ KTKIC). Tai – ne pelno siekianti organizacija, veikianti turizmo, švietimo, mokslo, kultūros srityse ir viešai teikianti šių sričių informaciją ir paslaugas. Savo veikloje įstaiga vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos viešųjų įstaigų įstatymu, Civiliniu Kodeksu, Lietuvos Respublikos Turizmo įstatymu ir kitais Lietuvos Respublikos įstatymais, Vyriausybės nutarimais bei norminiais aktais, o taip pat įstaigos įstatais. Pagrindinis Centro veiklos tikslas yra rinkti, kaupti ir turistams bei Klaipėdos miesto svečiams teikti informaciją apie teikiamas turizmo paslaugas, lankytinas pajūro vietoves ir objektus, taip pat skleisti informaciją apie Klaipėdą.
Praktikos tikslas:
Pagilinti teorines socialinės geografijos studijų žinias, įgyti praktinio darbo įgūdžių VšĮ "Klaipėdos kultūros ir turizmo ir informacijos centras".
Praktikos uždaviniai:
1. Išanalizuoti VšĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro veiklos pobūdį, administracinę struktūrą, numatytus vykdyti ir vykdomus projektus, institucijos funkcijas, klientų specifiką.
2. Ištirti VšĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro funkcijas ir administracinę struktūrą Lietuvos kontekste.
3. Išanalizuoti specialiosios praktikos metu atlikto VšĮ KTKIC lankytojų anketinio tyrimo rezultatus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-10-06
DalykasGeografijos praktikos ataskaita
KategorijaGeografija
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis184.67 KB
AutoriusIneta
Viso autoriaus darbų13 darbų
Metai2010 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasVerkulevičiūtė
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Specialiosios praktikos ataskaita turizmo ir kulturos informacijos centre [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 23 puslapiai 
  • Klaipėdos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Verkulevičiūtė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą